Obchody Polskiego Dnia Sauny w Aquarius KOPERNIK! – szczegóły

Szanowni Klienci,

serdecznie zapraszamy 10 maja 2017 r. na obchody Polskiego Dnia Sauny, w których pierwszy raz brać udział będzie Strefa SPA Aquarius KOPERNIK.
Strefa SPA dostępna jest w tym dniu dla osób pełnoletnich (niepełnoletni tylko i wyłącznie pod opieką dorosłych) oraz tych, których nie krępuje strefa beztekstylna – obowiązkowa ze względu na kulturę poprawnego saunowania i higienę osób saunujących.

Dla tych, którzy obawiają się strefy beztekstylnej informujemy, iż saunować można się  owiniętym w ręcznik, pareo, czy prześcieradło.

W tym dniu zapraszamy na rytuały saunowe, które odbywać się będą w saunie suchej, średnio co 30 minut -począwszy od godz. 19:00 do 21:30.

Rytuał saunowy to ok. 10 minutowy seans zwany także naparzaniami. Wykonywany jest przez wyszkolonego Mistrza Ceremonii tzw. saunamajstra, który za pomocą zwilżonego ręcznika rozprowadza gorące powietrze po wnętrzu sauny. Używa przy tym wybranych przez siebie aromatów, które w połączeniu ze sztuką poruszania ręcznikiem czynią z rytuału unikalny pokaz.        Takowy seans gwarantuje pobudzenie wszelkich zmysłów. Tuż po intensywnym naparzaniu, schładzamy ciało, co przynosi ulgę i uspokajające poczucie relaksu pozostające jeszcze długo po rytuale.
Udział zalecany jest wszystkim tym, którzy szukają relaksu i ukojenia nerwów.
Zapraszamy zwłaszcza tych, którzy nie wiedzą na czym polega relaks w saunie i poprawna kultura saunowania, a chcieliby się dowiedzieć.
Za uczestnictwo w rytuałach nie pobieramy dodatkowych opłat, są one w cenie SPA.
Zachęcamy również do lektury informacji na stronie Stowarzyszenia Polskiego Towarzystwa Saunowego:
http://www.polskietowarzystwosaunowe.pl/saunowicze/kultura-saunowania
http://www.polskietowarzystwosaunowe.pl/saunowicze/poprawne-saunowanie

W związku z obchodami Polskiego Dnia Sauny zapraszamy do skorzystania z promocji obowiązującej tylko w środę 10.05.2017 r.! Przy zakupie 2h wejścia do Strefy SPA dla jednej osoby, otrzymacie Państwo jedno-godzinny karnet z zaproszeniem do Strefy Saun, który będzie można wykorzystać w dowolnym terminie.

Share This Post:

Jak do nas dojechać?

Zlokalizuj na mapie

Karta Aquarius

Nasze karty prepaid

szczegóły

Aquarius

  • Pon-Pt8:00 - 20:00
  • Sob8:00 - 16:00
  • Ndnieczynne

Aquarius Kopernik

  • Pon6:00 - 21:00
  • Wt-Sob6:00 - 22:00
  • Nd10:00 - 22:00

Kontakt

Serwis zkr.zabrze.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.