Harmonogramy

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z HARMONOGRAMAMI OBOWIĄZUJĄCYMI OBIEKCIE AQUARIUS ZABRZAŃSKIEGO KOMPLEKSU REKREACJI

Równocześnie przypominamy, iż harmonogram rezerwacji  z powodów organizacyjnych może ulegać zmianom i korektom na 30 minut przed planowaną zmianą. O wszystkich bieżących zmianach będziemy Państwa informować na naszym facebook’u lub stronie internetowej w dziale Aktualności.

Prosimy o wyrozumiałość.

Aby sprawdzić interesujący Cię harmonogram – kliknij w odpowiednią grafikę

harmonogramy Aquarius BASEN                        HARMONOGRAMY sala gimnastyczna


WAŻNE INFORMACJE – ZMIANY HARMONOGRAMÓW

WAŻNA INFORMACJA! Obiekty ZKR nadal nieczynne.

Szanowni Państwo, Z uwagi na nasze i przede wszystkim Państwa bezpieczeństwo nasze obiekty Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji są nadal nieczynne. Prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na wiadomość o otwarciu. Za niedogodności przepraszamy.

0 komentarzy

PREWENCYJNE ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI ZKR

Szanowni Państwo! W związku z panującą sytuacją, w ramach prewencji jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność usługową Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji. W związku z tym, obiekt Aquarius Kopernik oraz Aquarius przy pl. Krakowskim pozostaną niedostępne dla Klientów do odwołania. Za wszelkie niedogodności przepraszamy! Będziemy informować Państwa na bieżąco na naszym FP oraz na stronie internetowej. Tym czasem apelujemy..

0 komentarzy

Otyliada 2020 – zmiana godzin funkcjonowania obiektu!

Szanowni Państwo, W nocy z 14 na 15 marca, na naszym obiekcie Aquarius Kopernik, odbędzie się tegoroczny Ogólnopolski Nocny Maraton – Otyliada. Z tego powodu w dniu 14 marca 2020r., basen zostanie wyłączony z użytku dla Klientów indywidualnych już o godzinie 17:00 (do godziny 16:00 ostatnie wejście). Za niedogodności przepraszamy! Wszystkich wiernych kibiców prosimy o..

0 komentarzy

GODZINY FUNKCJONOWANIA OBIEKTÓW W CZASIE ŚWIĄT

Szanowni Państwo, Poniższej znajdą Państwo Komunikat Dyrektora Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji dotyczący godzin otwarcia obiektów: Aquarius Kopernik oraz Aquarius przy pl. Krakowskim, podczas okresu Świąt i Nowego Roku. Zachęcamy do zapoznania się z godzinami funkcjonowania naszych basenów. Do pobrania KONUMUNIKAT DYREKTORA ZABRZAŃSKIEGO KOMPLEKSU REKREACJI – święta (153 kB)

0 komentarzy

ZMIANY GODZIN OTWARCIA OBIEKTU W DNIU 20.11.2019 r.

Szanowni Państwo, Z okazji organizacji VI Mistrzostw Zabrza Szkół Specjalnych w Pływaniu, w dniu 20.11.2019 r., obiekt Aquarius Kopernik zostanie wyłączony z użytkowania w godzinach od 8:00 do 15:00. Mimo wszystko zachęcamy Państwa do kibicowania na trybunach. Za niedogodności przepraszamy !  

0 komentarzy

GODZINY OTWARCIA OBIEKTÓW W OKRESIE WAKACYJNYM!

Informujemy, iż w okresie wakacyjnym, tj. lipiec – sierpień 2019 następują zmiany godzin otwarcia obiektów ZKR: AQUARIUS KOPERNIK – poniedziałek 10:00 –20:00; wtorek – niedziela 10:00-22:00 AQUARIUS PLAC KRAKOWSKI – poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00 ; weekendy nieczynne. W okresie wakacyjnym w obiektach ZKR przerwy technologiczne odbywać będą się w następujących terminach: AQUARIUS KOPERNIK..

0 komentarzy

 

Jak do nas dojechać?

Zlokalizuj na mapie

Karta Aquarius

Nasze karty prepaid

szczegóły

Aquarius

  • Pon-Pt6:00 - 22:00
  • Sob8:00 - 22:00
  • Nd10:00 - 22:00

Aquarius Kopernik

  • Pon6:00 - 22:00
  • Wt-Sob6:00 - 22:00
  • Nd10:00 - 22:00

Kontakt

Serwis zkr.zabrze.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.