Harmonogram

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z HARMONOGRAMAMI REZERWACJI W OBIEKCIE AQUARIUS KOPERNIK ZABRZAŃSKIEGO KOMPLEKSU REKREACJI!

Równocześnie przypominamy, iż harmonogram rezerwacji z powodów organizacyjnych może ulegać zmianom i korektom na 30 minut przed planowaną zmianą. O wszystkich bieżących zmianach będziemy Państwa informować na naszym facebooku lub stronie internetowej w dziale ogłoszenia.

Prosimy o wyrozumiałość.


Aby sprawdzić interesujący Cię harmonogram – kliknij w odpowiednią grafikę

HARMONOGRAMY tor do nauki pływania                  HARMONOGRAMY basen sportowy 


WAŻNE INFORMACJE – ZMIANY HARMONOGRAMÓW

WAŻNA INFORMACJA! Obiekty ZKR nadal nieczynne.

Szanowni Państwo, Z uwagi na nasze i przede wszystkim Państwa bezpieczeństwo nasze obiekty Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji są nadal nieczynne. Prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na wiadomość o otwarciu. Za niedogodności przepraszamy.

0 komentarzy

PREWENCYJNE ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI ZKR

Szanowni Państwo! W związku z panującą sytuacją, w ramach prewencji jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność usługową Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji. W związku z tym, obiekt Aquarius Kopernik oraz Aquarius przy pl. Krakowskim pozostaną niedostępne dla Klientów do odwołania. Za wszelkie niedogodności przepraszamy! Będziemy informować Państwa na bieżąco na naszym FP oraz na stronie internetowej. Tym czasem apelujemy..

0 komentarzy

Otyliada 2020 – zmiana godzin funkcjonowania obiektu!

Szanowni Państwo, W nocy z 14 na 15 marca, na naszym obiekcie Aquarius Kopernik, odbędzie się tegoroczny Ogólnopolski Nocny Maraton – Otyliada. Z tego powodu w dniu 14 marca 2020r., basen zostanie wyłączony z użytku dla Klientów indywidualnych już o godzinie 17:00 (do godziny 16:00 ostatnie wejście). Za niedogodności przepraszamy! Wszystkich wiernych kibiców prosimy o..

0 komentarzy

30.01.2020 r. Przerwa w dostawie ciepła – Aquarius Kopernik

Szanowni Państwo,   W dniu jutrzejszym tj. 30.01. nastąpi niezależna od nas przerwa w dostawie ciepła w obiekcie Aquarius Kopernik. Obiekt będzie funkcjonował zgodnie z planem, natomiast na hali basenowej może panować niższa temperatura. Z przerwą w dostawie ciepła wiąże się również brak ciepłej wody pod natryskami.   Za niedogodności przepraszamy!

0 komentarzy

GODZINY FUNKCJONOWANIA OBIEKTÓW W CZASIE ŚWIĄT

Szanowni Państwo, Poniższej znajdą Państwo Komunikat Dyrektora Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji dotyczący godzin otwarcia obiektów: Aquarius Kopernik oraz Aquarius przy pl. Krakowskim, podczas okresu Świąt i Nowego Roku. Zachęcamy do zapoznania się z godzinami funkcjonowania naszych basenów. Do pobrania KONUMUNIKAT DYREKTORA ZABRZAŃSKIEGO KOMPLEKSU REKREACJI – święta (153 kB)

0 komentarzy

8.12.2019 r – ZMIANY GODZIN OTWARCIA OBIEKTU AQUARIUS KOPERNIK

Szanowni Państwo, W dniu 8.12.2019 r., na naszym obiekcie Aquarius Kopernik al. Wojciecha Korfantego 18 w Zabrzu, odbywać będzie się Miting Pływacki organizowany przez Miejski Klub Sportowy ! W związku z tym, w tym dniu obiekt będzie czynny od godziny 17:00. Za niedogodności przepraszamy i zapraszamy do kibicowania !  

0 komentarzy

Jak do nas dojechać?

Zlokalizuj na mapie

Karta Aquarius

Nasze karty prepaid

szczegóły

Aquarius

  • Pon-Pt6:00 - 22:00
  • Sob8:00 - 22:00
  • Nd10:00 - 22:00

Aquarius Kopernik

  • Pon6:00 - 22:00
  • Wt-Sob6:00 - 22:00
  • Nd10:00 - 22:00

Kontakt

Serwis zkr.zabrze.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.