Aquaurodziny

>>> WAŻNE: Prowadzenie AQUAurodzin tymczasowo wstrzymane <<<

W związku z dużym zainteresowaniem połączenia organizacji imprez urodzinowych z aktywnym spędzaniem wolnego czasu specjalnie dla dzieci została wprowadzona usługa AQUAurodzin.

Jest to świetna alternatywa dla standardowej imprezy urodzinowej. Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku od 6 – 14 lat. Zabawa w wodzie trwa 2 godziny i dopasowana jest do wieku i umiejętności grupy.  Obejmuje animacje zabaw oraz opiekę podczas całego pobytu na basenie. Nad przebiegiem i bezpieczeństwem dobrej zabawy czuwają Animatorzy – będący jednocześnie wykwalifikowanymi ratownikami wodnymi oraz instruktorami pływania. Podczas imprezy dzieci mają do dyspozycji cały basen, zjeżdżalnię, jacuzzi, jak również wiele gier i zabaw w wodzie. W zależności od wybranego pakietu główną atrakcją urodzin może być aquazorbing, czyli chodzenie w kulach po wodzie lub też krótki kurs nurkowania dla początkujących. AQUAurodziny organizowane są  zarówno w obiekcie Aquarius  przy PLACU KRAKOWSKIM, jak również w obiekcie Aquarius KOPERNIK. Każdy uczestnik AQUAurodzin zostanie obdarowany drobnym upominkiem, a sam Solenizant otrzyma niespodziankę.  Wybierając tę ofertę możecie Państwo być pewni, że dzieci spędzą czas ciekawie i  aktywnie a przy tym bezpiecznie. Spędzenie urodzin na basenie z grupą przyjaciół dla każdego dziecka będzie niesamowitą frajdą.

Informacje i rezerwacje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerem telefonu Tel. 32 428-51-64/65 wew. 200.

NOWOŚĆ! Każdy kto zarezerwuje Aquarurodziny w naszych obiektach otrzyma w cenie wydrukowane zaproszenia dla swoich gości!

UWAGA!

Bardzo ważne jest, aby korzystając z naszych atrakcji przestrzegać regulaminów obowiązujących w obiekcie. Dla bezpieczeństwa swojego oraz innych osób korzystających z pływalni prosimy o zapoznanie się z regulaminami obowiązującymi w obiektach.

 

Do pobrania

Share This Post:

Jak do nas dojechać?

Zlokalizuj na mapie

Karta Aquarius

Nasze karty prepaid

szczegóły

Aquarius

  • Pon-Pt8:00 - 20:00
  • Sob8:00 - 16:00
  • Ndnieczynne

Aquarius Kopernik

  • Pon6:00 - 20:00
  • Wt-Sob6:00 - 22:00
  • Nd8:00 - 22:00

Kontakt

Serwis zkr.zabrze.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.