Fizjoterapia w Grocie Solnej

Grota Solna Aquarius to nie tylko seanse leczniczo – relaksacyjne w niepowtarzalnym klimacie Groty Solnej, polecamy również zabiegi fizjoterapeutyczne w Grocie – m.in.: masaże relaksacyjne, masaże terapeutyczne, kinesiotaping, bańka chińska.

Sprawdź ofertę masaży w Grocie Solnej Aquarius! KLIKNIJ TUTAJ

Kinesiotaping w Grocie Solnej! Sprawdź już dzisiaj! KLIKNIJ TUTAJ

 

Zabiegi wykonywane są przez osobę posiadającą odpowiednie przygotowanie merytoryczne – Panią Małgorzatę Cacubę. Zapraszamy serdecznie!

 

Małgorzata Cacuba –wykwalifikowana fizjoterapeutka, szkoląca się w kraju i za granicą (Akademia Medyczna Katowice – Ligota,  College of Natural Health Endeavour, Australia. Specjalista w dziedzinie masażu oraz kinesiotapingu. Nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje w dziedzinie fizjoterapii i masażu. Profesjonalistka o pogodnym usposobieniu, miłej aparycji i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Jej optymizm jest zaraźliwy

 

UWAGA!

Bardzo ważne jest, aby korzystając z naszych atrakcji przestrzegać regulaminów obowiązujących w obiekcie. Dla bezpieczeństwa swojego oraz innych osób korzystających z pływalni prosimy o zapoznanie się z regulaminami obowiązującymi w obiekcie Aquarius.

Share This Post:

Jak do nas dojechać?

Zlokalizuj na mapie

Karta Aquarius

Nasze karty prepaid

szczegóły

Aquarius

  • Pon-Pt8:00 - 20:00
  • Sob8:00 - 16:00
  • Ndnieczynne

Aquarius Kopernik

  • Pon6:00 - 20:00
  • Wt-Sob6:00 - 22:00
  • Nd8:00 - 22:00

Kontakt

Serwis zkr.zabrze.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.