Karta Aquarius

Karta AQUARIUS – to propozycja dla stałych klientów, którzy lubią oszczędzać oraz dla tych, którzy nie lubią nosić ze sobą gotówki. Karty AQUARIUS zastępują dotychczasowe karnety i działają na zasadzie kart przedpłaconych. Zakupując kartę – wnosimy jednorazową opłatę w wysokości 20 zł, a następnie doładowujemy swoje konto kwotą (min. 50 zł), którą możemy wykorzystać na określony przez siebie cel:  Strefę Basenów lub Strefę SPA. Z każdym doładowaniem wiążą się określone bonusy w postaci dodatkowej kwoty środków do wykorzystania na usługi Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji. Wszystkie doładowania ważne są przez okres 180 dni.

UWAGA!

WSZYSTKIE DOŁADOWANIA SĄ WAŻNE PRZEZ 180 DNI. PO TYM CZASIE ŚRODKI ULEGAJĄ ZABLOKOWANIU. ODBLOKOWANIE ŚRODKÓW NA KARCIE ODBYWA SIĘ PRZEZ PONOWNE DOŁADOWANIE KARTY DOWOLNĄ KWOTĄ (min.50 zł).

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Kart Aquarius, który dokładnie opisuje procedurę sprzedaży oraz korzystania z Kart Aquarius.

Informujemy, iż w przypadku wydania duplikatu Karty Aquarius nie ma możliwości ponownego korzystania z karty pierwotnej (np. wcześniej zgubionej po jej odnalezieniu lub uszkodzonej). W tej sytuacji również nie udzielamy zwrotu opłaty za wydanie duplikatu Karty.

Do pobrania

Share This Post:

Jak do nas dojechać?

Zlokalizuj na mapie

Karta Aquarius

Nasze karty prepaid

szczegóły

Aquarius

  • Pon-Pt8:00 - 20:00
  • Sob8:00 - 16:00
  • Ndnieczynne

Aquarius Kopernik

  • Pon6:00 - 20:00
  • Wt-Sob6:00 - 22:00
  • Nd8:00 - 22:00

Kontakt

Serwis zkr.zabrze.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.