Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z cennikami obowiązującymi w obiektach Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji.

Cennik podany na stronie internetowej jest ogólną informacją skrótową i nie stanowi podstaw do reklamacji. Pełną, obowiązującą wersją cennika jest Zarządzenie Prezydenta Miasta Zabrze w sprawie ustalenia cen za usługi wykonywane przez Zabrzański Kompleks Rekreacji w Zabrzu przy Alei Wojciecha Korfantego 18 oraz przy Placu Krakowskim 10.

AquariusAquarius KOPERNIK

BILETY I KARNETY - BASEN

BILETY I KARNETY - GROTA SOLNA

USŁUGI FIZJOTERAPEUTYCZNE

KARTA AQUARIUS

POZOSTAŁE USŁUGI

STREFA BASEN

STREFA SPA

KARTA AQUARIUS

 

WAŻNE INFORMACJE, PROMOCJE!

Aquamikołajki – Nowy wymiar rozrywki w wodzie

Aquamikołajki w Aquariusie ! Zapraszamy na weekend pełen atrakcji, nagród i promocji. Rozpoczęcie zimowej zabawy rozpoczynamy w SOBOTĘ (9.12.2017) o godzinie 15:00 . W programie imprezy między innymi : Animacje, Losowanie nagród, Rytuały saunowe, Konkursy z nagrodami, Główna atrakcją przygotowaną dla Was jest wodny tor przeszkód – Wibit. Cena biletu: 6 zł W sobotę od..

0 komentarzy

Promocja Andrzejkowa!

Szanowni Klienci! Z okazji zbliżających się Andrzejek mamy dla Państwa promocje! Dnia 29.11.2017 r. obniżamy ceny biletów do strefy SPA o 20%. Dokładny cennik przewidywany na ten dzień znajdą Państwo w regulaminach promocji. Zapraszamy tego samego wieczoru do korzystania z Rytuałów Saunowych. Dnia 30.11.2017 Zapraszamy wszystkich Andrzejów oraz Andżeliki wraz z osobą towarzyszącą na skorzystanie..

0 komentarzy

Obchody Polskiego Dnia Sauny w Aquarius KOPERNIK! – szczegóły

Szanowni Klienci, serdecznie zapraszamy 10 maja 2017 r. na obchody Polskiego Dnia Sauny, w których pierwszy raz brać udział będzie Strefa SPA Aquarius KOPERNIK. Strefa SPA dostępna jest w tym dniu dla osób pełnoletnich (niepełnoletni tylko i wyłącznie pod opieką dorosłych) oraz tych, których nie krępuje strefa beztekstylna – obowiązkowa ze względu na kulturę poprawnego..

0 komentarzy

Polski Dzień Sauny w Aquarius KOPERNIK!

Miło nam poinformować, iż Zabrzański Kompleks Rekreacji został oficjalnie partnerem III Polskiego Dnia Sauny, który odbywa się po raz kolejny w najlepszych obiektach oferujących kąpiele saunowe. O szczegółach akcji informować będziemy w kolejnych dniach! Więcej informacji na temat Polskiego Dnia Sauny oraz obiektów w nim uczestniczących znajdziecie Państwo na stronie Polskiego Towarzystwa Saunowego http://www.polskietowarzystwosaunowe.pl/

0 komentarzy

Promocja na Dzień Kobiet!

Tak jak w roku ubiegłym wszystkie Panie z okazji ich święta zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen usług Zabrzańskiego Kompleksu Rekreacji! W ramach Dnia Kobiet 8 marca Paniom proponujemy: bilet promocyjny do Strefy Basenów w obiekcie Aquarius KOPERNIK – 5,50 zł bilet promocyjny na basen w obiekcie Aquarius  – 4,50 zł bilet promocyjny do Groty..

0 komentarzy

Walentynki na zabrzańskich basenach i w grocie solnej!

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! W Zabrzu Dzień Zakochanych będzie można świętować korzystając z promocji przygotowanych przez Zabrzański Kompleks Rekreacji na basenach Aquarius i Aquarius KOPERNIK oraz w Grocie Solnej Aquarius. Zapraszamy nie tylko pary, ale też singli, bo może właśnie wtedy samotnych trafi strzała Amora. Promocje obowiązujące 14 lutego: – bilet walentynkowy do Strefy Basenów w..

0 komentarzy

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym tekstem Zarządzenia Prezydenta Miasta Zabrze w sprawie ustalenia cen za usługi wykonywane przez Zabrzański Kompleks Rekreacji w Zabrzu przy Alei Wojciecha Korfantego 18 oraz przy Placu Krakowskim 10 (do pobrania poniżej).

 

Share This Post:

Jak do nas dojechać?

Zlokalizuj na mapie

Karta Aquarius

Nasze karty prepaid

szczegóły

Aquarius

  • Pon-Pt8:00 - 20:00
  • Sob-NdNIECZYNNE

Aquarius Kopernik

  • Pon10:00 - 20:00
  • Wt-Nd10:00 - 22:00

Kontakt

Serwis zkr.zabrze.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.