Strefa Basenów Aquarius KOPERNIK

Aquarius KOPERNIK baner

Strefa Basenów Aquarius KOPERNIK zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Basen sportowy

Basen sportowy to propozycja dla miłośników pływania, sportowców, a także ceniących aktywny wypoczynek. Testowany przez Mistrzów Świata w pływaniu Pawła Korzeniowskiego i Radosława Kawęckiego przystosowany jest do organizowania zawodów rangi mistrzowskiej. Basen ma wymiary 25 na 16 metrów, głębokość od 1,2 do 1,8 metra oraz widownię, na której jednocześnie może zasiąść 150 osób.

 

Basen rekreacyjny

Kolejną atrakcją Strefy Basenów Aquarius KOPERNIK jest  basen rekreacyjny. Z uwagi na jego zróżnicowaną głębokość jest doskonałym miejscem do nauki pływania, a także zabaw dla dzieci. Basen rekreacyjny zawiera tor do nauki pływania o długości 12,5 metra i głębokości 1,10 metra,  cztery leżanki z masażerami ciała, cztery bicze wodne oraz dziką rzekę z grotą sztucznej fali, które łącznie tworzą strefę wodnego relaksu. Tuż obok basenu rekreacyjnego znajdują się dwie wanny jacuzzi.

 

Brodzik

Wykonany z myślą o pociechach i ich rodzicach, ma maksymalną głębokość 0,3 metra co sprawia, że już najmłodsi pływacy w Strefie Basenów Aquariusie KOPERNIK mogą spędzić czas na wspaniałej zabawie. W brodziku znajduje się mała ślizgawka, grzybek wodny oraz cieszącym oko Pingwinkiem, który od początku stał się elementem rozpoznawczym tego obiektu.

Dzika rzeka

To niewątpliwie jedna z największych atrakcji basenu rekreacyjnego z łagodnym nurtem rzeki o maksymalnej głębokości 1,20 metra. Wspaniała zabawa dla najmłodszych i doskonały sprawdzian dla ambitnych pływaków chcących spróbować swoich sił płynąc pod prąd. „Dzika rzeka” czeka na wszystkich śmiałków spragnionych wodnych emocji!

Uwaga! Z dzikiej rzeki mogą korzystać osoby sprawne fizycznie.

 

Zjeżdżalnia zewnętrzna

Starsze dzieci oraz dorośli mogą korzystać również ze zjeżdżalni zewnętrznej, o długości 70 metrów. Wiraż zjeżdżalni dostarcza wielu pozytywnych emocji.

Uwaga! Ze zjeżdżalni mogą korzystać dzieci od 10 roku życia lub 1,20 wzrostu.

 

Jacuzzi

Tuż obok basenu rekreacyjnego na wypoczywających czekają dwie wanny jacuzzi. W każdej z nich może zrelaksować i odpocząć jednocześnie 8 osób dorosłych. Dopełnieniem relaksu są wodne masażery.

 

UWAGA!

Bardzo ważne jest, aby korzystając z naszych atrakcji przestrzegać regulaminów obowiązujących w obiekcie. Dla bezpieczeństwa swojego oraz innych osób korzystających z pływalni prosimy o zapoznanie się z regulaminami obowiązującymi w obiekcie Aquarius KOPERNIK.

Share This Post:

Jak do nas dojechać?

Zlokalizuj na mapie

Karta Aquarius

Nasze karty prepaid

szczegóły

Aquarius

  • Pon-Pt8:00 - 20:00
  • Sob8:00 - 16:00
  • Ndnieczynne

Aquarius Kopernik

  • Pon6:00 - 20:00
  • Wt-Sob6:00 - 22:00
  • Nd8:00 - 22:00

Kontakt

Serwis zkr.zabrze.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.