Basen Aquarius

Basen przy Placu Krakowskim to jeden z nielicznych w Polsce obiektów działających nieprzerwanie od ponad 85 lat! To okazja pływania prawie pod gołym niebem w budynku. Proponujemy Państwu kąpiel w basenie o wymiarach 24,5m x 10 m i głębokości do 4 m. Niepowtarzalna atmosfera budynku w architekturze modernistycznej oraz hali basenowej przenosi nas w klimat lat 20 – XX wieku. Na basen Aquarius zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną przenieść się w czasie i poczuć atmosferę tamtych lat podziwiając architekturę!

 

Z basenu kąpielowego Aquarius mogą korzystać osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane – podczas godzin ogólnodostępnych, których wykaz dostępny jest harmonogramie rezerwacji basenu Aquarius na naszej stronie internetowej oraz w kasie ZKR Aquarius.

 

Zabrzański Kompleks Rekreacji oferuje również wynajem całości lub części basenu (płytkiej lub głębokiej) na potrzeby podmiotów prowadzących zorganizowane zajęcia nauki pływania, firm dbających o propagowanie kultury fizycznej wśród swoich pracowników, stowarzyszeń oraz innych instytucji.

 

Basen Aquarius z uwagi na swój niepowtarzalny klimat i architekturę był planem zdjęciowym dla niejednego filmu oraz teledysku, w których wykorzystana została jego niepowtarzalna głębia (4 metry) i możliwość ciekawych aranżacji.

 

Nasz basen jest doskonałym miejscem do prowadzenia różnego rodzaju kursów i szkoleń z wykorzystaniem wody, takich jak kursy ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy, kursy instruktora pływania, szkolenia wodne dla stewardess. Ze względu na swoje wymiary i głębokość basen Aquarius nadaje się świetnie do prowadzenia szkoleń nurków i wszelkich innych szkoleń, dla których odpowiednia jest głębokość od 0,8m do 4m.

 UWAGA!

Bardzo ważne jest, aby korzystając z naszych atrakcji przestrzegać regulaminów obowiązujących w obiekcie. Dla bezpieczeństwa swojego oraz innych osób korzystających z pływalni prosimy o zapoznanie się z regulaminami obowiązującymi w obiekcie

Share This Post:

Jak do nas dojechać?

Zlokalizuj na mapie

Karta Aquarius

Nasze karty prepaid

szczegóły

Aquarius

  • Pon-Pt8:00 - 20:00
  • Sob8:00 - 16:00
  • Ndnieczynne

Aquarius Kopernik

  • Pon6:00 - 20:00
  • Wt-Sob6:00 - 22:00
  • Nd8:00 - 22:00

Kontakt

Serwis zkr.zabrze.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.